Nerede ve nasıl kullanılır?


Polimerik su yalıtımı Bronya AquaBlock, iç ve dış uygulamalar için tasarlanmıştır ve temelin, duvarların, döşemelerin, çatıların, paneller arası dikişlerin su yalıtımı için çimento şap, beton, metal, plastik, ahşap, eski yüzey su yalıtımı ve diğer çatı malzemeleri için uygulanır. inşaat gücü ve dayanıklılığı. Güvenilir su yalıtımı, bina yapılarının nemli ve küflenmesini, korozyonu ve tahrip olmasını, suyun bitişik binalara istenmeyen şekilde nüfuz etmesini önleyecek ve bu nedenle zamansız onarımlardan kaçınmaya yardımcı olacaktır.


En çok temellerin ve bodrumların suya maruz kalmasından zarar görebilir. Yaygın olarak kullanılan çatı keçesi ve bitüm yapımında. Ancak, giderek artan bir şekilde, bu malzemeler, dayanıklılık, pratiklik, insan sağlığı için güvenlik gibi çeşitli avantajlara sahip oldukları için polimerik su yalıtım bileşikleri ile değiştirilmektedir. Uygulama ve kürlemeden sonra, Polimer yalıtım Bronya AquaBlock zeminler bitirmek için hazırdır - bu, kendi bünyesinde mevcut binalarda temellerin yapımında ve zeminlerin gerekli onarımında kullanılabilen Polimer su yalıtımının büyük bir avantajıdır (Polimer su yalıtımı Bronya'yı öneririz) Banyoları, tuvaletleri, bodrumları ve bodrumları su yalıtımı için AquaBlock).


Duvarları ve / veya çatı polimer hidroizolatii sizin için su yalıtımı için. Geniş bir alanda dayanıklı bir yalıtım tabakası oluşturmak ve fayans, panel ve diğer dekoratif malzemelerin derzlerini, dikişlerini, çatlaklarını ve iç yüzeylerini sızdırmaz hale getirmek için kullanılabilirler.


Binaların içindeki duvarların su yalıtımı için, mukavemet ve dayanıklılık, su geçirmezliğin, plastisitenin ve yapışmanın mükemmel performansı ile karakterize edilen polimer su yalıtımı Bronya AquaBlock'u uygulamak avantajlıdır.


Avantajları


Polimerik su geçirmez Bronya AquaBlock sudaki çözücü, bu nedenle keskin bir kokuya sahiptir ve zararsızdır (özellikle yaşlı aile üyeleri, çocuklar, alerjiler varsa onarım için malzeme seçerken dikkate alınması gerekir).


  • Bronya AquaBlock'un yüzeyinde dikiş yoktur, bu nedenle sızıntılardan korur;
  • Esneklik% 220'ye ulaşır, bu kaplamanın yüksek mukavemetini gösterir;
  • Gidroizolyator, yüksek yapışma nedeniyle herhangi bir yüzeye uygulanabilir. Baz kesinlikle her şey olabilir;
  • Kolay kurulum. Gidroizolyator uygulaması boyama işi ve böylece işçilik maliyetlerinden tasarruf.
  • Bronya AquaBlock güneş ışığından, nemden, sıcaklık değişikliklerinden etkilenmez
  • Yüksek çalışma hızı;
  • Bronya AquaBlock'un fırça, rulo, mala ve sprey ile uygulanması kolaydır.
  • Bronya AquaBlock uygulandıktan sonra atmosferik ve mekanik etkilere maruz kalmayan güçlü ve dayanıklı bir kaplamaya dönüşür. Çalışma sırasında özelliklerini kaybetmeyen hem dayanıklı hem de elastik bir malzemedir.