Sıvı ısı izolasyonu Bronya Classic

Boya gibi uygulanır - termal bariyer gibi çalışır!

Sıvı ısı yalıtımı Bronya Classic, metallere ve inşaat malzemelerine yüksek ve kararlı bir şekilde yapışan çeşitli uygulamalar için uygun evrensel bir temel bileşimdir. Isı yalıtımı Bronya Classic, pas önleyiciler içeren sıcaklığa dayanıklı, hava koşullarına karşı korumalı, buhara dayanıklı olan bir kaplamadır.


Ekstra ince yalıtım Bronya Classic, bina kenarlarının, çatıların, iç duvarların, pencere sövelerinin, beton zeminlerin, sıcak ve soğuk su boru hatlarının, buhar boru hatlarının, klima sistemleri, soğutma sistemleri, çeşitli gemiler, tanklar, Römorklar, buzdolapları vb. Soğuk su temin boru hatlarında yoğuşmayı önlemek ve ısıtma sistemlerinde Yapı Normları ve Yönetmelikleri (SNiP) uyarınca ısı kaybını azaltmak için kullanılır. Ürün -60 ° ila + 200 ° С arasındaki sıcaklıklarda kullanım için uygundur (kısa süreli pik dönemde +260'a kadar). Ürün hizmet ömrü 15 yıla kadardır. Günümüzde ürünümüz çok çeşitli alanlardaki tesislerde ve operasyonlarda kullanılmaktadır.


Sıvı ekstra ince ısı yalıtımı Bronya Classic, gördüğünüz, kullandığınız ve uyguladığınız en iyi ekstra ince ısı yalıtım malzemesidir! Modern kurum içi laboratuvar sayesinde, kimya endüstrisindeki küresel liderlerin en son ürünlerini iyileştirme ve optimizasyon amaçları için derhal kullanma imkanı, ekstra ince katların endüstriyel üretime geliştirilmesi ve uygulanmasında zengin deneyim, sıvı ısı yalıtkanımız Bronya Classic eşsizdir.

Plastik 20L ısı yalıtım kovası Bronya Classic sadece 9,5 kg ağırlığındadır. Nakliye ve depolama sırasında, sıvı ısı yalıtımı Bronya pratik olarak kesirli hale gelmez. 
IndicatorUnitValue
Coat form  Smooth, uniform, mat white color film  
Sıcaklık farklılıklarına karşı kaplama direnci -40 ° ila + 60 ° С arasındadır.Ceket formudeğişiklik yok
Boreal iklimde beton ve çelik yüzeyler için servis ömrü (Moskova)yıllar15'ten az değil
Malzeme termal iletkenlik katsayısıW/m° С0,0012
Malzeme buharı iletkenlik katsayısımg/m h Pa0,003
Malzeme uygulaması sırasında yüzey sıcaklığı°Сfrom +7 to +150
Servis derecesi°Сfrom -60 to +200 (up to +260 for peak short-term period up to 30 minutes)
20 ° С'da malzeme yoğunluğukg/m3600±10%
Uçucu madde içeriği, maks.%43
Hidrojen iyonu üssüрН7,5-11,0
20 ± 2 ° С kuruma süresi ve film oluşumu, minh24

Kabuk soyma kuvveti ile ilgili olarak yapışma,

min. - beton ve

tuğla yüzey - çelik

MPa

1,3
2,2
Ceket FormuCeket Formudeğişiklik yok
Termal etkiye 200 ± 5 ° С sıcaklıkta kaplama direnci, minCeket Formudeğişiklik yok