Binaların ve yapıların inşaatı ve çalışması sırasında önemli yapıların su yalıtımı sırasında, Bronya Hydroprotect kılcal sızıntı olgusunu neredeyse tamamen ortadan kaldırır, doğrudan yüzey nemlendirildiğinde su emilimini önemli ölçüde azaltır, aynı zamanda yüzeyin su buharı geçirgenliğini azaltmaz. Malzemenin yüzeyinde, neme maruz kaldığında malzemenin gözeneklerini kapatan ve nemin nüfuz etmesine izin vermeyen çok ince bir polimer filmi oluşturdu. Hidrofobikleştirme, tuğla üzerinde çiçeklenme görünümünü önler, yüzeyin dayanıklılığını arttırır, mukavemeti korurken mantar ve küf oluşumunu neredeyse ortadan kaldırır.

Şimdi su yalıtım malzemeleri pazarında tuğla, beton ve diğer yapı malzemeleri için çeşitli su iticiler sunmaktadır. Ancak bildiğiniz gibi, yüksek bir ısı kapasitesine sahiptirler, bu da sıvı yalıtımın termofiziksel özelliklerini radikal olarak etkiler (bu, sıvı yalıtım malzemelerinin temel prensibi, yani havadaki düşük ısı transferi).

Bronya Hydroprotect, kesinlikle aşırı ince ısı yalıtım fiziğinden ödün vermiyor! (rakip malzemeler dahil). Analogların aksine, sıvı yalıtımın termofiziksel özelliklerini geliştirmenin yanı sıra yaşam kapağında dramatik bir artış ve korozif ortamlardan koruma sağlar.


Basit bir deney gerçekleştiriyoruz:

Plaka üzerine, uygulanan ultra-ince yalıtım Bronya ile plakayı takın ve sıcaklığı 100 ° C'ye kadar pürüzlü yüzeylere getirin.

Kapsama numunesinin plaka 3 üzerinde:


1. Rakip malzeme;

2. Bronya Cephe;

3. BRONYA Cephe + Bronya Hydroprotect

Açıklık için 4 parça buz koyun.